Catering

Firmy i domácnosti

Catering

Catering je slovo, kterým v Hotelu N označujeme kvalitní a cílené pohoštění. Je to nekonečné množství chutí, vůní, barev a pocitů, kterými své hosty můžete překvapovat, ohromovat a bavit.
Cateringové služby provádíme přímo z našich zdrojů a tím zaručujeme naprostou čerstvost a kvalitu nabízených jídel, potravin a nápojů.

Catering pro firmy

Hotel N je schopen zajistit nejen vynikající občerstvení, ale i kvalitní zábavu „šitou na míru“ zadavateli, perfektní a bezchybné načasování všech částí akce.

U nás najdete profesionální servis, inovativní kuchyni, zajímavou lokaci včetně nápadité dekorace s eskalací kreativních a originálních nápadů a jejich uplatnění ve scénáři eventu.

Náš produkční tým

Náš tým je tvořen profesionálními pracovníky Hotelu N, pro které je na prvním místě osobní přístup ke klientovi, flexibilita a naprostá solidnost. Chceme s vámi najít „společnou řeč“ tak, abychom vystihli tematicky a pocitově přesně to, co si přejete pro svou akci a co je jejím cílem.

Individuální catering

Individuálním nebo také domácím cateringem jsme pojmenovali službu Hotelu N, kterou můžete využít na domácí akce, oslavy, zahradní párty apod.

Služba je určena všem těm, kteří nemají možnost zajistit vlastní občerstvení nebo si nechtějí dělat starosti se zajištěním stravování a dalšími podpůrnými službami.

Mobilní catering

Domácí catering je formou mobilního cateringu, kdy si vyberete místo, kde chcete svoji oslavu uskutečnit (např. louku, zahradu, vinný sklípek).

Náš cateringový tým následně připraví přímo na míru občerstvení (např. pečené sele, barbeque atd.), připraví posezení (popř. stany při horším počasí) a servis s obsluhou.

Vaše oslava se tedy pro Vás již nemusí stát noční můrou, ale můžete si ji v klidu užít.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Galerie firemních eventůDynamic Calendar Widget