Hotel N

Naše filozofie

Pouze ti, kteří se cítí jako doma, se mohou opravdu uvolnit!

Po celou dobu pobytu nebuďte jen naším hostem, ale staňte se součástí naší rodiny.
Těšíme se, až vás uvítáme v našem hotelu.

Jelínkovi, rodinný Hotel N***

Pohostinnost a rodinná atmosféra je nejlepší předpoklad pro vaše zážitky ve Znojmě.

Tak jako je dobrá snídaně základem úspěšného dne, tak i dobrý a poctivý hotel je základem pro skvělou dovolenou plnou výletů a relaxu.
 
Zatímco vy jste si přijeli pro zážitky, my se postaráme s pohostinností a v rodinné atmosféře o vše ostatní.
 
Dobré jídlo a ubytování v klidné lokalitě je u nás samozřejmostí. Navíc vám ale dáme jedinečnou službu – podle vašich přání a nálady vám pomůžeme sestavit váš „jízdní řád“.
 
Právě jste přijeli a nevíte kam zajít, co vidět první a co určitě neminout? Můžete mrknout na naši speciální stránku. Anebo si zajít na naši recepci, kde vám rádi poradí a všechny tipy a místa pošlou do e-mailu, takže je budete mít vždy po ruce!
představujeme Vám

Region, kde najdete všechno

Město

Znojmo - atmosféra, historie a víno

Město Znojmo je i dnes stále takovou popelkou mezi turistickými destinacemi v ČR a stále nedosahuje popularity těch nejznámějších míst. To ale má to ale výhody! Zapomeňte na davy, otravné selfíčkáře a nevkusné matrjošky! Naopak, najdete úžasnou atmosféru starého města, historii a všeprostupující znojemské víno.

Příroda

Podyjí - příroda, vyhlídky a historie

Na Podyjí je skvělé, že vlastně začíná ve Znojmě a končí ve Vranově nad Dyjí. Anebo naopak, jak chcete. Je plný zeleně, v létě nenapodobitelně voní, najdete zde úžasné vyhlídky, hrady a vinice – především nádherný Šobes. Celý park je protkán sítí cesta a cyklostezek, takže se pohodlně všude dostanete, třeba i do rakouské části parku, který je neméně krásný.

Relax i aktivita

Vranovská přehrada - hrady, relax a koupání

vranov-zamek

Tam, kde končí Podyjí, navazuje Vranov nad Dyjí se svým pohádkovým zámkem a o kousek dál Vranovská přehrada. Jedná o velmi oblíbenou odpočinkovou destinaci, která nabízí nejen relax, ale i aktivní zážitky na zdejší pláži. Vedle Vranova je dalším centrem Bítov, kde najdete středověký hrad a  zříceninu Cornštejn. Mezi oběma místy jezdí pravidelná lodní doprava.

Všechny tipy a místa, které navštívit, najdete na jednom místě – naší speciální stránce:

Už jste se rozhodli pro náš hotel? Pak použijteDynamic Calendar Widget