Catering pro firmyCatering je slovo, kterým v Hotelu N označujeme kvalitní a cílené pohoštění. Je to nekonečné množství chutí, vůní, barev a pocitů, kterými své hosty můžete překvapovat, ohromovat a bavit. Catering je velmi důležitou, leč v současné době již zlomkovou, součástí každé akce, která trendově v sobě zahrnuje také originální společenský, vzdělávací, osvětový či sportovní program.

Služba pro firmy

Hotel N je schopen zajistit nejen vynikající občerstvení, ale i kvalitní zábavu „šitou na míru“ zadavateli, perfektní a bezchybné načasování všech částí akce, profesionální servis, inovativní kuchyni, zajímavou lokaci včetně nápadité dekorace s eskalací kreativních a originálních nápadů a jejich uplatnění ve scénáři eventu - o to vše se postará náš skvělý produkční tým.

Náš produkční tým

Náš tým je tvořen profesionálními pracovníky Hotelu N, pro které je na prvním místě osobní přístup ke klientovi, flexibilita a naprostá solidnost. Chceme s vámi najít "společnou řeč" tak, abychom vystihli tematicky a pocitově přesně to, co si přejete pro svou akci a co je jejím cílem.